×

Alarm Sisteminizi Cebinize Getiren Uygulama

13 Mayıs Cuma, 2016

Biges 365

Biges 365

Kullanıcı Arayüzü Yenilendi
Biges 365 Alarm Takip uygulamasının yeni kullanıcı arayüzü ile alarm sisteminize ait tüm detaylara erişmek artık çok daha kolay. Kullanıcılara daha kaliteli bir deneyim yaratmak için uygulamanın görsel içerikleri tamamen yenilendi.

Biges 365

Detaylı Anlık Mobil Bildirimler
Biges 365 Alarm Takip uygulaması sayesinde, aldığınız hizmetleri akıllı telefonunuz veya tabletinizin rahatlığında yaşarsınız. Sistemin kurulması-devre dışı bırakılması, acil alarm durumları, arızalar, zayıf akü ve batarya uyarısı gibi bir çok sinyal saniyeler içerisinde anlık mobil bildirim olarak gelir.

Biges 365

Abonelik İşlemleri
Geliştirilen alarm takip uygulaması aynı zamanda abonelik işlemlerinizi, nerede olursanız olun mobil cihazınız üzerinden yapma konforunu size yaşatır. Kullanıcı bilgilerini görüntüleyebilir veya değiştirebilir, bölge tanımlarınızı düzenleyebilir, yeni notlar yaratabilir veya notlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Biges 365

Mesai-Tatil Takibi
Biges 365 Alarm Merkezinin sunduğu önemli hizmetlerden birisi olan mesai-tatil takibi ile ilgili işlemlerinizi de Biges 365 Alarm takip uygulamasını kullanarak yürütebilir veya ilgili sinyalleri takip edebilirsiniz. İşyerinizin açılış-kapanış saatlerine dair bilgileri güncelleyebilir, tatil tarihlerinizi sisteme girerek bu tarihlerde özel bildirimler alabilirsiniz.


 

biges mobil app store biges mobil google play store