×

Biges Okul Yolu ile Velilerin İçi Rahat!

05 Haziran Pazartesi, 2017
Yüksek Voltaj Kaynaklı Arızalara Son

Biges Okul Yolu ile Velilerin İçi Rahat!

Tamamen Biges Mühendisleri tarafından geliştirilen Biges Okul Yolu uygulaması ile öğrenci servislerine dair tüm bilgiler cebinize geliyor. "Servis ne zaman gelecek?", "Çocuğum okula ulaştı mı?", "Servis eve ne zaman varacak?" gibi sorulara son veren Okul Yolu uygulaması ile tüm bu detaylar cebinize anlık bildirimler olarak geliyor.

Üstelik mobil uygulamadaki harita üzerinden de servisin konumu, trafik detayları ile birlikte canlı olarak izlenebiliyor. Okul servislerini akıllı hale getiren bu uygulama, Bullwark Araç Takip Sistemleri veya Bullwark Mobil Kamera Sistemlerine sahip tüm servis araçlarında kullanılabiliyor.

Çocuğunuzun Okul Servisinde Bu Hizmet Var mı?

Çocuğunuzun okul yolundaki tüm ulaşım bilgileri için Biges Okul Yolu hizmeti bulunan servisleri tercih edin. Bullwark Araç Takip veya Araç İçi Kayıt Cihazlarından herhangi birinin kurulu olduğu öğrenci servislerinde bulunan bu hizmete, çok küçük bir ücret ile sahip olabilirsiniz.

BLW-100AT
Aracınızın nerede olduğunu internet üzerinden 7 gün 24 saat izleyip, rapor almanızı sağlayan Araç Takip cihazıdır.
BLW-7004M-DVR
4 kanal HD çözünürlükte kamera kayıt, Dahili HDD, GPS ve GPRS destekli araç içi kayıt cihazıdır. Ayrıca Araç içi ses kaydı, alarm bağlantısı, monitör ile canlı izleme imkanı sunar.
BLW-4008M-DVR
8 kanal HD çözünürlükte kamera kayıt, Dahili HDD, GPS ve GPRS destekli araç içi kayıt cihazıdır. Ayrıca Araç içi ses kaydı, alarm bağlantısı, monitör ile canlı izleme imkanı sunar.
BLW-6004M-DVR
Sadece SD karta 4 kanal videoyu HD çözünürlükte kayıt yapan, Dahili GPS ve GPRS destekli araç içi kayıt cihazıdır. Ayrıca Araç içi ses kaydı, alarm bağlantısı, monitör ile canlı izleme imkanı sunar.

Biges Okul Yolu Hakkında Sizi Arayalım.

Biges Okul Yolu ve tüm çözümlerimizle ilgili ücretsiz danışmanlık ve projelendirme hizmetimiz için sizi arayalım.
İletişim Bilgileri Formu
.