×
Switchler
98 sonuç bulundu
RGS100-5P 4x100/1000 Mbps PoE 1 x Gigabit SFP Endüstriyel Switch

ZyXEL - RGS100-5P 4x100/1000 Mbps PoE 1 x Gigabit SFP Endüstriyel Switch

ZyXEL - RGS100-5P4x100/1000 Mbps PoE 1 x Gigabit SFP Endüstriyel Switch

  • Switch Türleri: Endüstriyel Switch
  • PoE Desteği: Var
RGS200-12P 8x100/1000 PoE 4 x GbE SFP L2 Endüstriyel Switch

ZyXEL - RGS200-12P 8x100/1000 PoE 4 x GbE SFP L2 Endüstriyel Switch

ZyXEL - RGS200-12P8x100/1000 PoE 4 x GbE SFP L2 Endüstriyel Switch

  • Switch Türleri: Endüstriyel Switch
  • PoE Desteği: Var
SFP-LX-10-D Single Mode Fiber LX MiniGBIC

ZyXEL - SFP-LX-10-D Single Mode Fiber LX MiniGBIC

ZyXEL - SFP-LX-10-DSingle Mode Fiber LX MiniGBIC

  • Switch Türleri: Fiber Modül
SFP-SX-D Multimode Fiber SX MiniGBIC

ZyXEL - SFP-SX-D Multimode Fiber SX MiniGBIC

ZyXEL - SFP-SX-DMultimode Fiber SX MiniGBIC

  • Switch Türleri: Fiber Modül
MGS-3712F 12 Port 8xGbE SFP Port+4xGbE Combo L2 Managed Switch

ZyXEL - MGS-3712F 12 Port 8xGbE SFP Port+4xGbE Combo L2 Managed Switch

ZyXEL - MGS-3712F12 Port 8xGbE SFP Port+4xGbE Combo L2 Managed Switch

  • Switch Türleri: L2 Yönetilebilir
  • Switch Türleri: Omurga Switch
  • PoE Desteği: Yok
GS1100-10HP 8 Port 10x10/100/1000 POE + 2xSFP Switch

ZyXEL - GS1100-10HP 8 Port 10x10/100/1000 POE + 2xSFP Switch

ZyXEL - GS1100-10HP8 Port 10x10/100/1000 POE + 2xSFP Switch

  • Switch Türleri: Yönetilemeyen
  • PoE Desteği: Var
MGS3700-12C  12 Port GbE Combo (RJ45/SFP) L2 Yönetilebilir Omurga Switch

ZyXEL - MGS3700-12C 12 Port GbE Combo (RJ45/SFP) L2 Yönetilebilir Omurga Switch

ZyXEL - MGS3700-12C 12 Port GbE Combo (RJ45/SFP) L2 Yönetilebilir Omurga Switch

  • Switch Türleri: L2 Yönetilebilir
  • Switch Türleri: Omurga Switch
  • PoE Desteği: Yok
XGS3700-24HP 24x10/100/1000 POE + 4x10G SFP L2+ Yönetilebilir Switch

ZyXEL - XGS3700-24HP 24x10/100/1000 POE + 4x10G SFP L2+ Yönetilebilir Switch

ZyXEL - XGS3700-24HP24x10/100/1000 POE + 4x10G SFP L2+ Yönetilebilir Switch

  • Switch Türleri: L2+/L3 LITE Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Var
GS1900-24HP 24x10/100/1000 PoE + 2xSFP Web Yönetilebilir Switch, 170W

ZyXEL - GS1900-24HP 24x10/100/1000 PoE + 2xSFP Web Yönetilebilir Switch, 170W

ZyXEL - GS1900-24HP24x10/100/1000 PoE + 2xSFP Web Yönetilebilir Switch, 170W

  • Switch Türleri: Web Smart Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Var
GS1920-24HP 24 Port GbE+4x Combo Web Yönetilebilir POE Switch 375W

ZyXEL - GS1920-24HP 24 Port GbE+4x Combo Web Yönetilebilir POE Switch 375W

ZyXEL - GS1920-24HP24 Port GbE+4x Combo Web Yönetilebilir POE Switch 375W

  • Switch Türleri: Web Smart Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Var
GS1900-10HP 8 Port 8x100/100/1000 + 2xSFP Web Yönetilebilir Poe Switch, 77w

ZyXEL - GS1900-10HP 8 Port 8x100/100/1000 + 2xSFP Web Yönetilebilir Poe Switch, 77w

ZyXEL - GS1900-10HP8 Port 8x100/100/1000 + 2xSFP Web Yönetilebilir Poe Switch, 77w

  • Switch Türleri: Web Smart Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Var
GS2210-24HP 24 Port PoE L2 Yönetilebilir Switch

ZyXEL - GS2210-24HP 24 Port PoE L2 Yönetilebilir Switch

ZyXEL - GS2210-24HP24 Port PoE L2 Yönetilebilir Switch

  • Switch Türleri: L2 Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Var
GS2210-8HP  8 Port L2 Yönetilebilir Poe Switch

ZyXEL - GS2210-8HP 8 Port L2 Yönetilebilir Poe Switch

ZyXEL - GS2210-8HP 8 Port L2 Yönetilebilir Poe Switch

  • Switch Türleri: L2 Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Var
GS1900-48HP 48 Port 24x10/100/1000+24xPoE Port+2xSFP

ZyXEL - GS1900-48HP 48 Port 24x10/100/1000+24xPoE Port+2xSFP

ZyXEL - GS1900-48HP48 Port 24x10/100/1000+24xPoE Port+2xSFP

  • Switch Türleri: Web Smart Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Var
GS1920-24 24 PORT Web Yönetilebilir Switch

ZyXEL - GS1920-24 24 PORT Web Yönetilebilir Switch

ZyXEL - GS1920-2424 PORT Web Yönetilebilir Switch

  • Switch Türleri: Web Smart Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Yok
NWA5123-NI Kablosuz Poe Destekli Access Point

ZyXEL - NWA5123-NI Kablosuz Poe Destekli Access Point

GS1100-24E 24 Port Yönetilemez Switch

ZyXEL - GS1100-24E 24 Port Yönetilemez Switch

ZyXEL - GS1100-24E24 Port Yönetilemez Switch

  • Switch Türleri: Yönetilemeyen
  • PoE Desteği: Yok
GS1100-16 16 Port Yönelitemez Gigabit Switch

ZyXEL - GS1100-16 16 Port Yönelitemez Gigabit Switch

ZyXEL - GS1100-1616 Port Yönelitemez Gigabit Switch

  • Switch Türleri: Yönetilemeyen
  • PoE Desteği: Yok
POE-12HP 1 port PoE Enjektör (30W)

ZyXEL - POE-12HP 1 port PoE Enjektör (30W)

GS2210-24LP 24 Port 10/100/1000 PoE + 4xGbE Combo (RJ45/SFP) L2 Yönetilebilir Switch

ZyXEL - GS2210-24LP 24 Port 10/100/1000 PoE + 4xGbE Combo (RJ45/SFP) L2 Yönetilebilir Switch

GS1900-8HP  8 Port Web Yönetilebilir Poe Switch

ZyXEL - GS1900-8HP 8 Port Web Yönetilebilir Poe Switch

ZyXEL - GS1900-8HP 8 Port Web Yönetilebilir Poe Switch

  • Switch Türleri: Yönetilemeyen
  • PoE Desteği: Var
GS1900-24 E 24 Port 24x10/100/1000 Web Yönetilebilir Switch

ZyXEL - GS1900-24 E 24 Port 24x10/100/1000 Web Yönetilebilir Switch

ZyXEL - GS1900-24 E24 Port 24x10/100/1000 Web Yönetilebilir Switch

  • Switch Türleri: Web Smart Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Yok
ES1100-16P 16 PORT 8xPoe Port Yönetilemez Switch

ZyXEL - ES1100-16P 16 PORT 8xPoe Port Yönetilemez Switch

ZyXEL - ES1100-16P16 PORT 8xPoe Port Yönetilemez Switch

  • Switch Türleri: Yönetilemeyen
  • PoE Desteği: Var
  • PoE Desteği: Yok
NWA1123-AC Web Profesyonel Kablosuz Poe Destekli Acces Point

ZyXEL - NWA1123-AC Web Profesyonel Kablosuz Poe Destekli Acces Point

XGS-4528F 24 Dual Port L3 Yönetilebilir Switch

ZyXEL - XGS-4528F 24 Dual Port L3 Yönetilebilir Switch

ZyXEL - XGS-4528F24 Dual Port L3 Yönetilebilir Switch

  • Switch Türleri: L3 Yönetilebilir
  • Switch Türleri: Omurga Switch
  • PoE Desteği: Yok

ZyXEL - GS3700-48HP

  • Switch Türleri: L2+/L3 LITE Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Var
GS2210-48HP 44 PORT 10/100/1000 + 4xDUAL+2xSFP Poe Switch

ZyXEL - GS2210-48HP 44 PORT 10/100/1000 + 4xDUAL+2xSFP Poe Switch

ZyXEL - GS2210-48HP44 PORT 10/100/1000 + 4xDUAL+2xSFP Poe Switch

  • Switch Türleri: L2 Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Var
GS3700-48 48 Port Layer2 Plus Yönetilebilir Switch

ZyXEL - GS3700-48 48 Port Layer2 Plus Yönetilebilir Switch

ZyXEL - GS3700-4848 Port Layer2 Plus Yönetilebilir Switch

  • Switch Türleri: L2+/L3 LITE Yönetilebilir
  • PoE Desteği: Yok
98 Sonuçtan 1 - 30 Arası Gösteriliyor