×

takip.bullwark.com.tr Güncellendi

19 Haziran Salı, 2018
Mobil Takip Arayüz
 

Kişisel araçlar, okul servisleri veya araç filolarınızı anlık veya geçmişe dönük olarak takip edebildiğiniz Bullwark Araç Takip Sistemleri'nin web arayüzü güncellendi. Aracınızın nerede olduğunu internet üzerinden 7 gün 24 saat izleyebilmenizi sağlayan bu hizmet ile hız, rota, hareket, duruş gibi onlarca durumu raporlayabilirsiniz. http://takip.bullwark.com.tr adresinden erişim sağlanan yeni web arayüzde göze çarpan ilk özelliklerden biri, modern ve duyarlı tasarımı ile cep telefonu tarayıcısından da bağlanabilme imkanı vermesidir.

Hem profesyonel iş hayatında çok fazla ihtiyaç duyulan, hem de insanların özel hayatlarındaki gerekliliklerine cevap olacak olan Araç Takip Hizmetleri'nden aracınıza kurulacak küçük bir cihaz ile siz de faydalanabilirsiniz. Bullwark Araç Takip Sistemleri hakkında detaylı bilgi ve destek için 444 0 918 numaralı çağrı merkezimizden veya satis@biges.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Not: Eski arayüz ile devam etmek isteyenler http://takip.bullwark.com.tr/eski adresinden sisteme erişim sağlayabilirler.

İlişkili Ürünler
BLW-100AT

Bullwark Mobil - BLW-100AT

Araç Takip Cihazı
Blokaj Rölesi

Bullwark Mobil - Blokaj Rölesi

Motor Blokaj Rölesi
Isı-Nem Sensörü

Bullwark Mobil - Isı-Nem Sensörü

Sıcaklık-Nem Sensörü
BLW-100AT-RFID

Bullwark Mobil - BLW-100AT-RFID

Sürücü Kimlik Tanıma Okuyucusu
Acil Buton

Bullwark Mobil - Acil Buton

Acil Durum Butonu