×

Trafikte Akıllı Mobil Güvenlik Çözümleri

28 Ağustos Salı, 2018

Bullwark Mobil Güvenlik Sistemleri

Araç içi ve çevresinin kameralar ile kayıt altına alınması, hem caydırıcılığı hem de adli olayları aydınlatıcı özelliği ile bir gereklilik halini almıştır. Toplu ulaşım, okul servisleri, özel servisler, taksiler, şahsi araçlar ve güvenlik araçları gibi geniş bir alanda uygulama imkanı bulunan mobil güvenlik sistemleri, araçların hız ve konum bilgisi gibi birçok durumun takip edilmesini de sağlar. Araçlar için özel geliştirilmiş Bullwark Quantum Serisi mobil güvenlik çözümleri, Full HD çözünürlükte, elde edilen hız ve konum bilgilerini 3G ve GPS bağlantısı ile gerçek zamanlı kontrol ve denetleme imkanı sunmaktadır.

Akıllı Şehirler için Trafikte Mobil Güvenlik Çözümleri

Bullwark Mobil Güvenlik Sistemleri

Dilerseniz akıllı ulaşım senaryolarının yönetildiği, toplu ulaşım araçlarının denetlendiği, şehrin ulaşım ekosistemine ait verilerin derlenip işlendiği ulaşım koordinasyon merkezine bağlanarak mobil güvenlik sistemlerinin yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Entegre Ulaşım Çözümleri

Araç ve Toplu Ulaşım Güvenlik Sistemi

Araç içi ve çevresinin kameralar ile kayıt altına alınması hem caydırıcılığı hem de adli olayları aydınlatıcı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Araç içi koşullara özel geliştirilmiş ekipmanlar kullanılmaktadır.

Araç Takip Sistemi

Araç üzerindeki takip cihazı sayesinde GPS uydularından alınan konum, hız gibi bilgiler sisteme aktarılır. Böylece araçlarla ilgili gerçek zamanlı veya geçmişe dönük olarak; hız, rota, hareket, duruş gibi raporu alınabilmektedir.

Acil Durum Çağrı Butonu

Trafik kurallarının ihlal edilmesini engellemek, sürücü-yolcu güvenliğini sağlamak amacı ile toplu taşıma araçlarına takılan panik butonu üzerinden ulaşım koordinasyon merkezine alarm sinyali gönderebilirsiniz.

 
İlişkili Ürünler
BLW-IDM2145-FSW

Bullwark - BLW-IDM2145-FSW

2MP IP 2.8mm Sabit Lens Starlight H.265+ Sesli Mini Güvenlik Kamerası
BLW-HDM2101-F

Bullwark - BLW-HDM2101-F

2MP AHD 3.6mm Sabit Lens Mini Sesli Mobil Dome Güvenlik Kamerası
BLW-NM1004P4-D1

Bullwark - BLW-NM1004P4-D1

4 Kanal 2MP H.264 PoE Mobil Network Kayıt Cihazı
BLW-HM5004-D1

Bullwark - BLW-HM5004-D1

4 Kanal 2MP H.264 Mobil Hibrit Kayıt Cihazı
BLW-HRM2003-F

Bullwark - BLW-HRM2003-F

2MP AHD 3.6mm Sabit Lens Mini Sesli Bullet Güvenlik Kamerası